Nowoczesna integracja. Laserowy paintball imprezy dla firm – laser tag arena

Większość firm organizuje dla swoich pracowników raz albo nawet kilka razy do roku imprezy integracyjne. Coraz częściej poza biesiadą przy stole zapewnia się uczestnikom imprezy ciekawe rozrywki na świeżym powietrzu.
W ostatnich latach bardzo popularny jest paintball. Podczas takiego meczu załoga integruje się i w aktywny sposób spędza czas. Nie wszystkim odpowiada walka na kulki wypełnione farbą, dlatego też powstał nowy rodzaj – laserowy paintball imprezy dla firm.

 

W przeciwieństwie do tego tradycyjnego paintballu przeciwnicy celują do siebie wiązkami laserowymi. Jest to zupełnie bezbolesne. Na co dzień zapracowani, rzadko mamy czas na towarzyskie spotkania ze współpracownikami dlatego taka integracja jest bardzo ważna. Laser Tag Arena to rodzaj sportu, który zapewne przypadnie do gustu wszystkim. Nie ważny jest wiek ani sprawność fizyczna. Tutaj liczy się celność i dobra zabawa.
Paintballowe rozgrywki są bardzo popularne na wieczorach kawalerskich, imprezach urodzinowych i różnych przyjęciach. Niektóre restauracje i lokale posiadają na stałe w swojej ofercie możliwość laserowych potyczek. Mnóstwo aktywności i dobra zabawa zagwarantowane!

Author: spokojnewakacje.pl