Morze, nasze morze…. Kwatery w Świnoujściu. Kwatera Świnoujście, Rewal, Mikołajki

Wakacje nad polskim morzem maja wiele uroku. Miękki, złoty piach, szum morskich fal i trzepot skrzydeł mew a wieczorem spacer nadmorską promenadą to coś co zostaje na długo w pamięci.
Świnoujście jest najbardziej wysuniętym na zachód miastem uzdrowiskowym. Ze względu na specyficzny nadmorski mikroklimat wiele osób wybiera to miasto jako miejsce wakacji, urlopów i sanatoryjnych turnusów. Z myślą o ciągle zwiększającej się liczbie turystów powstały i nadal powstają liczne kwatery w Świnoujściu.

 

 

Noclegi wraz z bogatym zapleczem gastronomicznym można znaleźć w każdej części miasta. Zróżnicowany standard sprawia, że każdy turysta znajdzie tu lokum dla siebie. Od małych pokoików, po komfortowe domki letniskowe, apartamenty i luksusowe hotele. Najczęściej rezerwowane są kwatery w Świnoujściu ale popularne są również Mikołajki i Rewal. O tym jak popularne wśród turystów są nadmorskie miejscowości świadczy fakt, że w okresie wakacyjnym w takich miastach przebywa jednocześnie nawet kilkanaście razy więcej urlopowiczów niż osób mieszkających tam na stałe.
Polskie Wybrzeże jest atrakcyjne o każdej porze roku. Jesień i zima ma również swoje zalety, które docenią z pewnością osoby szukające ciszy i spokoju.

Author: spokojnewakacje.pl