Dziwnówek – miejsce na twoje wakacje. Apartament na wakacje Dziwnówek – wakacje 2018

Wakacje 2018 zbliżają się wielkim krokiem. Większość Polaków jako miejsce letniego wypoczynku wybierze zapewne którąś z polskich, nadmorskich miejscowości. Według polskich statystyk to właśnie morze jest na czele listy z regionami wypoczynkowymi.
Warto przyjrzeć się bliżej ofercie jaką dysponuje Dziwnówek. Piękna, czysta plaża, dużo zieleni, piaszczyste wydmy i rzadkie rośliny. Nie bez powodu morska woda tego regionu uchodzi za najczystszą na całym Pomorzu, podobnie z resztą jak i sama plaża. 18 kilometrów linii brzegowej sprawia, że można się zaszyć w spokojnym miejscu, z dala od tłumu plażowiczów i odpocząć, relaksując się szumem fal i śpiewem mew.

 

Poza wylegiwaniem się na plaży warto zobaczyć port morski przy ujściu rzeki Dziwny i pospacerować Aleją Gwiazd Sportu w Dziwnowie. Z przystani w porcie odpływają też statki wycieczkowe. Taki rejs to prawdziwa przygoda.
Koniecznie już teraz trzeba zarezerwować odpowiedni apartament na wakacje. Pomimo iż baza noclegowa polskiego Pomorza jest naprawdę imponująca to i tak w okresie letnim większość pokoi rezerwowana jest ze znacznym wyprzedzeniem.

Author: spokojnewakacje.pl