Tanie wakacje w Europie – tanie wakacje 2019 Chorwacja. Wakacje Holandia

Wakacje nie muszą być drogie. Tanie wakacje 2019 Chorwacja takich ofert w Internecie czy w biurach podróży są setki. Wystarczy odpowiednio wcześnie zrobić rekonesans i wybrać najlepszą propozycję. Chorwacja w ostatnich latach stała się bardzo popularna, kusiła przede wszystkim niskimi cenami.

Tanie wakacje 2019 Chorwacja

Obecnie niestety to się zmieniło. Ceny w Chorwacji są bardzo wysokie. Najpopularniejszymi kurortami są Istria, Dalmacja czy Riwiera Makarska. Na próżno jednak szukać tutaj już cen takich jak były na przykład 5 lat temu. Chorwacja stała się drogim miejscem, dlatego też marząc o wczasach w tym pięknym, a nie chcą stracić fortuny trzeba poszukać tanich ofert. Być może dobrym rozwiązaniem będą oferty last minute. Najciekawsze aktualne oferty wycieczek na Chorwację znajdziecie tu: https://carter.eu/kierunki/europa/chorwacja.

Wakacje Holandia

Poza Chorwacją zachęcam do wyszukania ofert wakacje Holandia. Polecam wybrać się do tego pięknego kraju wiatraków i tulipanów. Ceny lotów do Holandii nie są wygórowane, a w połączeniu z tańszymi miejscami noclegowymi, można zdecydowanie obniżyć wakacyjne wydatki. Holandia to przede wszystkim piękne miasta: Rotterdam czy Amsterdam. Wspaniałe bogactwo zabytków, kulturowe. Ponadto Holandia to także piękne plaże.

 

Author: spokojnewakacje.pl