Nauka języka z wypoczynkiem. Obóz językowy dla młodzieży – wakacyjne kursy językowe

Obóz językowy dla młodzieży i dzieci to obecnie bardzo modna forma nauki połączona z odpoczynkiem i ze zwiedzaniem. Nawet jeśli nauka języka w szkole naszym dzieciom wydaje się nudna, to z takich obozów wracają zadowolone i bogatsze o nowe doświadczenia.
Według badań, najbardziej optymalnym okresem czasu jaki dziecko potrzebuje na przyswojenie wiedzy z zakresu języka obcego jest sześć tygodni. Przed zapisem na obóz językowy z każdym z kandydatów przeprowadzana jest indywidualna rozmowa aby ocenić na jakim poziomie zaawansowania jest dana osoba i jakie są jej oczekiwania.

 

Wykwalifikowaną kadrę instruktorską tworzą osoby posiadające stosowne uprawnienia, certyfikaty i zgodę kuratorium. Dojazd na miejsce kursu wakacyjnego kursu czy obozu odbywa się pod okiem wychowawcy, który dba o bezpieczeństwo. Ponadto wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni.
Obozy językowe i wakacyjne kursy językowe to również możliwość poznania nowych osób, nawiązania znajomości i rozwijania swoich pasji. Przed zapisaniem dzieci ta taki obóz koniecznie trzeba sprawdzić czy dany organizator posiada stosowne uprawnienia a nawet sprawdzić opinie internetowe osób, które korzystały z takich usług.

Author: spokojnewakacje.pl