Gdańsk – perła nadmorska, a hotele w nim zapewniają pełen komfort pobytu

Gdańsk zachwyca niesamowitą zabudową, wyjątkowymi zabytkami i starówką oraz jest niezwykle ważnym miastem na mapie Polski. Świetne położenie nad samym Bałtykiem sprawia, że jest to chętnie odwiedzane miasto przez turystów, którzy mogą znaleźć tu luksusowe i wygodne miejsce na udane wakacje.

Wygoda i komfort w Gdańsku

Wielu przybywających nad morze turystów sprawia, że oferta hotelowa jest bardzo bogata i reprezentuje wysoki poziom. Konkurencyjność wszelkich usług hotelowych w Trójmieście sprawia, że komfortowy hotel w Gdańsku powinien spełniać najwyższe standardy europejskie. Takim miejscem jest Hotel Arkon Park, który dokłada wszelkich starań nie tylko do stworzenia najwygodniejszych pokoi, ale też przestrzeni rozrywkowo-rekreacyjnej. Pobyt w tym miejscu to nie tylko elegancki pokój z ładnym widokiem, ale też możliwość skorzystania ze SPA i innych atrakcji.

Moc atrakcji w stolicy Pomorza

Pobyt w Arkon Park to przede wszystkim udane wakacje, niezależnie jak długie one będą. Bliski dostęp do plaży oraz ciekawe umiejscowienie blisko Parku Prezydenta Ronalda Reagana i ZOO sprawiają, że można spędzić miło i rekreacyjnie czas w pobliżu hotelu. Korzystając z komunikacji miejskiej łatwo i szybko można dotrzeć do głównych atrakcji Gdańska, których jest naprawdę dużo: port, gdzie znajduje się sławny Żuraw, nowoczesne Muzeum II Wojny Światowej, czy Bazylika Mariacka. A po zwiedzaniu czeka na gości duża różnorodność atrakcji relaksacyjnych w samym hotelu.

Pakiety na specjalne okazje

Szukając hotelu nie tylko na rodzinne wakacje, ale też na weekendowy wypad z przyjaciółką, czy romantyczną podróż z drugą połówką, warto sprawdzić ofertę komfortowego hotelu. Rezerwacja pokoi jest niezwykle prosta, ale warto dokonać jej z wyprzedzeniem, by móc liczyć na korzystniejsze ceny i większy wybór. Na wyjątkowe okazje przewidziane są pakiety, które przewidują specjalne usługi, jak wino i owoce na powitanie, kolacja przy świecach, śniadanie do pokoju, nielimitowany wstęp do strefy wellness, darmowe transfery na plażę, czy zestaw kredek i kolorowanek, jeśli przyjeżdżamy z dzieckiem.

Wysoki standard pokoi i usług hotelowych

Na uwagę zasługuje wysoki standard pokoi bogatych w różne dodatki. Rezerwując pokój mamy przede wszystkim nadzieję, że będzie on wygodny, przestronny i dobrze wyposażony. W komfortowym hotelu Arkon Park możemy liczyć na nowoczesne, klimatyzowane pokoje z WiFi. Są one wyposażone w łazienki z prysznicem i wanną. W pokojach znajdziemy też inne niezbędne elementy, tj. czajnik, szafę, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, żelazko z deską do prasowania, czy ogrzewanie, które sprawia, że pobyt nad morzem w zimnych miesiącach jest jak najbardziej możliwy i zdecydowanie przyjemny. Hotel przewidział też odpowiedni apartament dla osób z niepełnosprawnością.

Łatwo poczuć się komfortowo w Gdańsku, korzystając z usług odpowiedniego hotelu. W Arkon Park każdy będzie czuł się świetnie i spędzi wyjątkowy czas nad polskim morzem, korzystając z wszelkich hotelowych wygód i udogodnień.

Author: spokojnewakacje.pl