Bułgaria dojazd własny. Wczasy w Europie, Interhome Chorwacja

 

Oprócz Grecji czy Hiszpanii w ostatnich latach bardzo popularne stały się Chorwacja i Bułgaria. Kraje bardzo piękne, zachwycające, a przy tym trochę tańsze w porównaniu do na przykład Włoszech.

Bułgaria dojazd własny

Położona jest na Morzem Czarnym. Klimat tutaj jest umiarkowany, ciepły, kontynentalny, a nad morzem podzwrotnikowy. Wczasy Bułgaria dojazd własny, najpopularniejsza trasa samochodowa wiedzie przez Serbię, natomiast najpiękniejsza, trochę wolniejsza przez Rumunię. Najchętniej odwiedzanymi kurortami są Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski. Gdy znudzą się nam już kąpiele słoneczne, warto wybrać się do Płodiwy. Znajduję się tam przepiękny amfiteatr, pochodzący z II wieku.

Interhome Chorwacja

Położona jest nad Morzem Adriatyckim. W ostatnich latach jedno z najchętniej obieranych miejsc w okresie wakacyjnym. Piękne plaże, a przy tym piękne góry. Będąc tutaj warto skorzystać z ofert noclegów, domków wakacyjnych Interhome Chorwacja. W Chorwacji baza hotelowa jest bardzo dobrze rozbudowana. Najpopularniejsze kierunki to Dalmacja, Riwiera Makarska, Istria, Wybrzeże Karnevskie.

Author: spokojnewakacje.pl