6 zalet organizacji przyjęć poza domem!

Imprezy okolicznościowe wymagają wielu przygotowań, odpowiednio przygotowanego miejsca ze stołami i zastawą oraz różnorodnych dań, które też ktoś musi podać naszym gościom. Coraz częściej odchodzi się od organizowania tego typu spotkań w domu, by nie tylko goście, ale też gospodarze mogli się świetnie bawić.

1. Przestrzenna i wygodna sala to podstawa!

Odpowiednie miejsce to podstawa, by pomieścić wszystkich gości, oraz żeby każdy mógł czuć się swobodnie, czy to siedząc przy stole, czy odchodząc od niego do toalety, czy na papierosa. Hotel Aqua Sopot Family & Friends oferuje przestronne, dobrze zaaranżowane — a przez to wygodne — sale do organizacji różnego typu imprez — od urodzin, chrzcin, komunii, po imieniny, studniówki, wernisaże i wesela. Oferują wszystko, co potrzeba, by goście czuli się komfortowo i mogli się świetnie bawić.

2. Wyjątkowe miejsce z wyjątkowym widokiem

Hotel Aqua to wyjątkowy hotel z widokiem na morze Sopot. Z tej perspektywy miasto wygląda pięknie. Jest to prawdziwy atut przy organizowaniu wesel i innych uroczystości, kiedy chcemy, by wszystko wyglądało olśniewająco i robiło wrażenie. Przyjęcie z widokiem na morze to zdecydowanie idealny wybór, którego nikt nie będzie żałował. Wspomnienia z tego wydarzenia miło zapadną w pamięć wszystkim gościom i gospodarzom.

3. Różne atrakcje i udogodnienia

Organizacja imprezy nad morzem nie może poprzestać jednak na pięknych widokach. Hotel Aqua oferuje dużo więcej atrakcji dostosowanych do charakteru różnych uroczystości. Para Młoda może liczyć na pomoc profesjonalnego koordynatora na sali, a na imprezy dla dzieci przygotowywane są specjalne zabawy i warsztaty, by nikt nie mógł się nudzić.

4. Pyszna i zdrowa kuchnia — goście będą zachwyceni!

Trudno o lepszą kuchnię na wybrzeżu niż w Hotelu Aqua. Menu na każdą okoliczność jest przygotowywane z największą starannością. Produkty najwyższej jakości i kucharze z ogromnym talentem i doświadczeniem to przepis na wyśmienite posiłki, które dostarczą niezapomnianych zmysłowych wrażeń. Każdy w menu znajdzie coś dla siebie. Dostępny jest przebogaty wybór, by każde podniebienie mogło być zadowolone.

5. Odpowiednia obsługa to wygoda i spokój ducha!

Odpowiedni lokal, z pięknym widokiem na morze i przepysznym jedzeniem, nie może się obejść bez najlepszej obsługi. Odpowiednio wykwalifikowana kadra zajmie się obsługą gości na najwyższym europejskim poziomie. Pozwoli to na idealny przebieg całej uroczystości. Zarówno goście, jak i gospodarze wydarzenia będą mogli czuć się swobodnie, nie myśląc o różnych organizacyjnych niuansach.

6. Hotel to jednak hotel!

Hotel Aqua to przede wszystkim hotel, więc jeśli zajdzie taka potrzeba, można zarezerwować pokoje dla gości z daleka. Jest to niewątpliwie bardzo wygodne i pomoże logistycznie w planowaniu imprezy takiej jak na przykład wesele, na które zazwyczaj zjeżdżają się goście z bardzo daleka. Pełna wygoda, piękne widoki, profesjonalna usługa, pyszne jedzenie i rozwiązanie każdego problemu — to i wiele więcej oferuje nasz hotel.

Author: spokojnewakacje.pl