Chorwacja wakacje all inclusive – wycieczki do Chorwacji

 

Chorwacja to kraj leżący na pograniczu Europy Środkowej i Europy Południowej. Położona jest nad Morzem Adriatyckim. Najpopularniejszymi miejscami turystycznymi jest Dalmacja, Istria i Riwiera Makarska. Wczasy w tym kraju są bardzo popularne. Turyści coraz chętniej wybierają Chorwacja wakacje all inclusive, chociażby ze względu na fakt, że kraj ten nie należy do najtańszych. Dlatego warto dużo wcześniej zapoznać się z propozycjami i często okazuje się że oferty all inclusive mogą stać się dużo tańsze niż wczasy na własna rękę w tym kraju.
wycieczki do Chorwacji all inclusive ciesza się wielką sympatią.

Dalmacja – Chorwacja wakacje all inclusive

Szczególnie polecane jest zwiedzeniu Splitu. Taką wyprawę można zaplanować spokojnie na jeden dzień. Tutaj właśnie znajduje się Pałac Dioklecjana, obowiązkowy punkt turystyczny. Poza Splitem Dalamacja zachęca wizytą na wyspie Hvar, kamienne miasto, pełne renesansowych kościołów. Tutaj też sprzedawane jest jedno z najlepszych win chorwackich.

wycieczki do chorwacji all inclusive. Riwiera Makarska

Makarska to przede wszstkim wspaniałe plaże w Breli, Promajnie, Pogorze czy w Bratus. Riwiera ta to największy region turystyczny w Chorwacji.

 

Author: spokojnewakacje.pl