Apartamenty w Zakopanem

Ideą powstania tego krótkiego poradnika jest pomoc wam w zdecydowaniu czy warto wybierać apartamenty w Zakopanem. Wiemy, że jednym z najważniejszych punktów przy planowaniu urlopu jest wybór miejsca na nocleg.

Poniżej poruszamy kilka kwestii, które naszym zdaniem mogą przesądzić o tym czy powinniście wybrać pobyt w prywatnym apartamencie. Wskazujemy również jakie oferuje godne zaufania apartamenty Zakopane.

Pełna przyjemność z podróży grupowych

Kiedy wyjeżdżasz na wakacje z przyjaciółmi lub rodziną, to oczywiste, że chcesz przeżywać to doświadczenie razem z nimi, ciesząc się przyjemnym czasem spędzonym pod jednym dachem.

Można postarać się znaleźć pokój hotelowy, który mieści cztery osoby. Ale prawdopodobnie wtedy wszyscy będą w jednym pomieszczeniu bez jakiejkolwiek prywatności. A co, jeśli podróżujesz 6-osobową grupą? Czy zawsze jesteście zmuszeni wynajmować kilka pokoi oddzielnie, co zaburza logistykę podczas pobytu? Oczywiście, że nie! Wtedy właśnie najlepszą opcją jest zdecydowanie się na wynajem apartamentu. Opcja ta łączy wszystkich przyjaciół i członków rodziny, oferując dużo miejsca, a także chwile prywatności w różnych pokojach. To jedyne rozwiązanie, aby mieć dużo przestrzeni, czuć się komfortowo, ale z zachowaniem intymności, wtedy, gdy tego potrzebujemy.

Apartamenty Pod Gubałówką oferują szereg opcji i sypialni, każda rodzina lub grupa znajomych znajdzie coś dla siebie. Wyboru można dokonać z pomocą strony internetowej, zawierającej listę apartamentów, co ułatwia wyszukanie odpowiedniego miejsca według preferencji takich jak: liczba osób, metraż, liczba i rozkład sypialni lub obecność balkonów czy tarasów. Przy oglądaniu zdjęć ofert dużym ułatwieniem jest platforma pokazująca, ile osób maksymalnie może pomieścić dany apartament. Możemy wybierać od lokali przeznaczonych jedynie dla dwóch osób do takich, które zapewnią pełen komfort nawet sześciu osobom.

Lepsze poznanie lokalnego stylu życia

Osoby decydujące się na wynajem apartamentu często uważają, że pozwala im to lepiej poznać lokalną kulturę i styl życia. Podczas pobytu w takim miejscu łatwiej spotkać i poznać swoich sąsiadów czy znaleźć mnóstwo okazji do chłonięcia lokalnego folkloru. Dlaczego? Chociażby dlatego, że zetkniemy się z nimi w sklepach i na targowiskach, podczas nabywania artykułów spożywczych do samodzielnie przez nas przygotowywanych dań. Po prostu to doświadczenie, którym nie można, aż tak cieszyć się w hotelu.
Lokale na ulicy Szkolnej 12 są jedynie w odległości 300 m od najsłynniejszego deptaka w Polsce, czyli reprezentacyjnej ulicy w Zakopanem – Krupówek.
To umiejscowienie Apartamentów pod Gubałówką jest gwarancją wygodnego przemieszczania się po Zakopanem i pięknych widoków za oknem.

Więcej miejsca na relaks

Rodziny z pewnością mogą uznać, że wybór apartamentu może zapewnić im przestrzeń potrzebną do odpowiedniego wypoczynku. Dla rodzin podróżujących z maluchami z pewnością nie ma nic bardziej przykrego niż położenie dziecka wieczorem do łóżka i spędzenie reszty wieczoru w całkowitej ciszy w obawie, że się przebudzi. Decydując się na oddzielne pokoje, maluch może leżeć w łóżku, podczas gdy rodzice ten czas mogą spędzać razem w salonie, na balkonie czy tarasie. Ale nawet gdy dzieci są nastolatkami, równie ważne jest, aby mieć dodatkową przestrzeń, w której cała rodzina może się zrelaksować. A ponieważ apartament jest to Twoja własna przestrzeń, nie musisz się zbytnio martwić, że dzieci będą przeszkadzać innym gościom tak jak ma to miejsce w hotelu.

Dużo większa swoboda

Zaletą apartamentu jest również uniknięcie ograniczeń co do godzin śniadań i innych surowych zasad hotelowych. W apartamencie wiesz, że śniadanie Cię nie ominie, nawet jeśli zdecydujesz się wstać później. Również obsługa pokojowa nie będzie pukać do Twoich drzwi, chcąc posłać łóżko.
Wybór opcji samodzielnego przygotowywania posiłków oznacza, że możesz ustawić własny harmonogram wakacji, pozwala Ci to przychodzić i wychodzić o dowolnej porze.

Samodzielne przygotowywanie posiłków

Wybór apartamentu jest optymalnym rozwiązaniem, jeśli decydujemy się na wakacje z wyżywieniem we własnym zakresie. Dzięki tej opcji osiągamy świetny stosunek jakości do ceny, zwłaszcza jeśli podróżujemy w większej grupie.
Jest tak ponieważ możesz kupować i przechowywać dowolne zapasy żywności oraz gotować własne posiłki, oszczędzając w ten sposób pieniądze, które należałoby wydać na jedzenie poza domem.

Jeśli masz dzieci lub towarzyszy o specjalnych wymaganiach dietetycznych, wybór opcji samodzielnego przygotowywania posiłków z pewnością zapewni Ci znacznie większą swobodę. Osoby z małymi dziećmi mogą zaopatrzyć się w zdrowe przekąski w supermarkecie, a dla bardziej wybrednych osób będziemy w stanie przygotować lubiane posiłki we własnej kuchni.
Poza tym spożywanie posiłku we własnej przestrzeni jest o wiele bardziej relaksujące niż jedzenie w hotelowej jadalni, a już szczególnie z małymi dziećmi.

Dom z dala od domu

Wszystkie Apartamenty Pod Gubałówką posiadają na swoim wyposażeniu m.in. zmywarkę, płytę ceramiczną, żelazko, deskę do prasowania, suszarkę do włosów oraz odkurzacz.
Pozwala nam to być pewnym, że będziemy mogli poczuć się jak w domu, bo niczego nie zabraknie. Nie trzeba ze sobą zabierać w podróż np. suszarki czy żelazka, więc nasze bagaże będą nieco lżejsze.
Oczywiście w ofercie lokalu otrzymujemy również miejsce parkingowe i dostęp do internetu.

Dzięki tym wszystkim rozwiązaniem Apartamenty Pod Gubałówką zapewniają swoim gościom absolutny komfort, prywatność i poczucie luksusu. Cieszą przestrzenią o przyjemnej formie dzięki wyjątkowemu połączeniu domowego ciepła, typowej atmosfery domku górskiego o wysokim standardzie.

Apartamenty Pod Gubałówką pozwolą Ci odkryć harmonię rozwiązań architektonicznych. Sam poczujesz jak połączenie trzech naturalnych materiałów – drewna, szkła i kamienia, daje wyjątkową atmosferę powrotu do natury. Wszechobecna pozytywna energia i dobre samopoczucie zapewniają idealne środowisko do relaksu, odpoczynku i regeneracji.

Author: spokojnewakacje.pl