Zamek Gniew- spa dla zmysłów

Masz ochotę na relaksujący, upojny weekend, podczas którego odpoczniesz, zrelaksujesz się i odprężysz, ładując energię? Być może tym, czego szukasz jest hotel ze spa, w którym czekają na Ciebie niezwykłe zabiegi dla ciała i ducha. Takie atrakcje czekają na Ciebie w Zamku Gniew.

Atrakcje dla dwojga

Hotel spa pomorskie oferuje swoim gościom cały szereg wspaniałych zabiegów i sesji, podczas których każdy poczuje się wyjątkowo. Na uwagę zasługują przede wszystkim te zabiegi, które przeznaczone są dla par. Jednym z nich jest kąpiel dla dwojga- w kwiatach, w kozim mleku u szampanie bądź w piwie. Każda z tych kąpieli trwa 50 minut, a korzyści, jakie z nich płyną są nieocenione. Zarówno kwiaty, kozie mleko, jak i piwo doskonale wpływają na naszą skórę, pozwalając jej na oddech i regenerację, nie wspominając już nawet o przyjemności, jaką odczujemy podczas takiej kąpieli, szczególnie z ukochaną osobą przy boku. Spa w hotelu Gniew oferuje także niezwykłe rytuały dla dwojga. Jednym z nich jest popularny rytuał listy miłosne. Warto skorzystać także z rytuału staropolskich czułych słówek. Udział w takich rytuałach zapewnia podkręcenie temperatury w związku, odnowienie i pogłębienie relacji.

 Hotel spa- zabiegi odnawiające i regenerujące twarz

Hotel spa oferuje swoim klientom niezwykłe zabiegi regeneracyjne na twarz. Na uwagę zasługuje oczyszczanie wodorowe z kwasem hialuronowym, mającym działanie odmładzające i przeciwdziałające starzeniu się skóry. Warto skorzystać także z zabiegu peelingu kawitacyjnego z sonoforezą i maską algową, a także z innowacyjnej usługi liftingu bez skalpela, przy użyciu radiofrekwencji. Te zabiegi mają na celu zwiększenie napięcia skóry na twarzy, odmłodzenie wyglądu i zapobieganiu wczesnemu starzeniu się skóry.

Spa również dla najmłodszych

Innowacją są zabiegi dla dzieci. Młodzi klienci mogą skorzystać z masażu dla książąt i księżniczek, a także z zabiegu “Królewska słodycz” i “Manicure dla księżniczki”. To zupełnie innowacyjne podejście, które spotyka się z ogromnym zainteresowaniem wśród klientów.

Spa na specjalną okazję

Wizyta w hotelu ze spa może być połączona z jakimś ważnym wydarzeniem, np. z wieczorem panieńskim. To doskonały sposób na spędzenie wyjątkowego czasu z przyjaciółmi, a także okazja do zadbania o siebie. Regeneracyjny zabieg czy energetyzujący masaż? Każda z tych usług pozwoli na pełen relaks i spędzenie niezapomnianych chwil. Jeśli masz ochotę na głęboki relaks i pełen odpoczynek, koniecznie przyjedź do Zamku Gniew w Pomorskim, by skorzystać z bogatej oferty, jaki oferuje hotel ze spa.

 

Author: spokojnewakacje.pl