Dodatkowe opcje w grze Lotto

Duży Lotek to gra, która umożliwia wygranie nawet kilkudziesięciu milionów złotych. Wiele osób decyduje się na standardową opcję tej gry. Jak wyglądają zasady i jakie są dodatkowe możliwości w tym przypadku?
Gra Lotto umożliwia wygranie nawet kilkudziesięciu milionów złotych. Aby tak się stało musi jednak nastąpić kumulacja. Jeśli przez co najmniej kilka losowań z rzędu nikt nie trafi głównej wygranej, wtedy dochodzi właśnie do kumulacji. Kumulacja wcześniej czy później zostaje rozbita, ponieważ gracze są wtedy znacznie bardziej zainteresowani grą.

 

Lotto plus o co chodzi? Lotto Plus to dodatkowa opcja, jeśli chodzi o grę Lotto. Pozwala na wzięcie udziału w dodatkowym losowaniu. W przypadku tej gry główna nagroda nigdy nie przekracza miliona złotych, ponieważ nie podlega ona zasadom kumulacji. Wielu graczy decyduje się na grę z Plusem, ponieważ cena kuponu z dodatkową opcją jest niewiele wyższa niż w przypadku gry standardowej.
Dodatkową opcją zarówno w standardowej, jak i rozszerzonej wersji gry Lotto jest granie systemem. Pozwala to na skreślenie większej liczby numerów i nieco zwiększa prawdopodobieństwo głównej wygranej.

Author: spokojnewakacje.pl