Rodos wakacje 2019. Wczasy w Grecji

 

Grecja od zawsze pozostaje jednym z ulubionych państw wybieranych na wakacyjne urlopy. Piękne plaże, ciepłe wody, a jednocześnie góry i malownicze zakątki ciągle kuszą i zachęcają do odwiedzin. Kto raz pojechał do Grecji, ma ochotę tam powrócić.

wczasy 2019 Grecja

Kraj, który łączy nowoczesność ze starożytnością. Jedni zakochują się w pięknych widokach, inni podziwiają serdeczność, spokój i charakter Greków. Kraj oliwkami i fetą płynący. Nie dziwi, więc fakt, że ludzie nadal będą wybierać wśród ofert biur podróży wczasy 2019 Grecja. Ponadto jest to państwo bardzo różnorodne.

Rodos wakacje 2019

Mnogość wysp zapewnia swobodny wybór. Każda wysepka ma swój klimat i jest inna. Jednym z głównych kierunków obieranych przez turystów będzie oczywiście Rodos wakacje 2019. Wyspa ta jest położona na Morzu Egejskim, na jej obszarze leży miasto Rodos i dodatkowo 48 innych miasteczek i wiosek. Jest największą wyspą w archipelagu Sporadów Południowych. Najstarsze ślady osadnictwa sięgają XVI-XV w pne. Największą atrakcją turystyczną jest wpisana na listę UNESCO średniowieczna starówka. Na zachodnim wybrzeżu warto natomiast zobaczyć ruiny starożytnego doryckiego miasta Kamejros.

 

Author: spokojnewakacje.pl