Tanie wczasy Tunezja all inclusive – spokojne wakacje

 

Tunezja położona jest w północnej Afryce nad Morzem Środziemnym. Kraj ten kojarzy się nam przede wszsytkim ze złocistymi plażami i lazurowymi wodami dookola. Tanie wczasy w tunezji to wcale nie mit.

tanie wczasy Tunezja all inclusive

W ofertach biur podróży aż roi sie od tego typu ofert. Pojawiają się również tanie wczasy Tunezja all inclusive. Tunezja może stanowić sporą atrkację dla osób, które oprcz plażowania chcą także coś pozwiedzać. Tunis, czyli stolica kraju posiada liczne zabytki. Meczety, pałace i inne zachwycające budowle. W mieście Al-Dżamm znajduje się pochodzący z III w naszej ery wspaniale zachowany amfiteatr.

Tanie wakacje Tunezja

W Thugga na pólnocy zlokalizowany jest inny starożytny zabytek- mauzoleum Atebana. Ponadto odwiedzając Tunezję nie wolno zapomnieć, aby wybrać się do znanej Kartaginy. Zachowane są tutaj rzymskie łaźnie, wille i świątynie. Kartagina została założona w IX w przed naszą erą przez Fenicjan. Tanie wakacje Tunezja to jak widać nie tylko leżenie na plaży, korzystanie ze słonecznych promieni i atrakcji wodnych. Oczywiście Tunezja to również wielkie bogactwo kulinarne- świeże ryby, owoce morza, kasza kuskus i harrisa.

 

Author: spokojnewakacje.pl