Teneryfa wypoczynek. Hiszpańska wyspa – wczasy na Teneryfie 2019

Teneryfa to wyspa leżąca na Oceanie Atlantyckim. Należy do Archipelagu Wysp Kanaryjskich. Jest to najludnieszja hiszpańska wyspa. Bardzo popularna jeśli chodzi o miejsce turystyczne. Stolicą wyspy jest Santa Cruz de Tenerife i jest to jednocześnie największe miasto na tym obszarze. Na Teneryfie znajduję się wulkan Teide, będący jednocześnie parkiem narodowym. oraz zabytkowe miasto La Laguna.

Wycieczki na teneryfę można znaleźć tu: https://carter.eu/kierunki/europa/hiszpania/teneryfa

Teneryfa wypoczynek, wakacje

Oba miejsca są wpisane na listę UNESCO. Teneryfa wypoczynek to błyszczący piasek, otoczony zielonymi połaciami palm. Z miejsc, które warto odwiedzić na Teneryfie to także Siam Park- to najpopularniejszy park z atrakcjami wodnymi. Z kurortów najbardziej polecanymi są: Costa del Silencio, czyli Wybrzeże Spokoju, Costa Adeje czy Playa de las Américas.

wczasy na Teneryfie 2019

Jeśli chcemy wybrać się na tę urokliwą wyspę, warto już dużo wcześniej zapoznać się z ofertami biur podróży wakacje 2019 teneryfa. Wczasy na teneryfie 2019 na pewno będą należeć do niezapomnianych. Piękne, egzotyczne miasteczka nastawione są głównie na turystykę, dlatego włąśnie Teneryfa należy do najchętniej odwiedzanych lokalizacji na Wyspach Kanaryjskich.

 

 

Author: spokojnewakacje.pl