Wakacje w Rosji. Rosja – cel wakacji

 

Planując wakacyjne wyjazdy najczęściej wybieramy kraje ciepłe. Chodzi tu zarówno o klimat jak i także charakter mieszkańców. Nic więc dziwnego, że największym zainteresowaniem cieszą się kraje śródziemnomorskie.

Wakacje w Rosji

Piękne plaże, ciepłe wody mórz, wspaniali, radośni mieszkańcy Grecji, Włoch zachęcają do spędzenia kilku dni wakacji właśnie w ich krajach. Naturalne jest to, że na wczasach chcemy się opalić, popływać w morzu, odpocząć psychicznie od stresów, a właśnie to zapewniają nam kraje Morza Śródziemnego. Czasami jednak warto oderwać się od narzucanych schematów i wybrać miejsca mniej popularne. Takie np jak Rosja. To piękny kraj, bardzo różnorodny, bogaty kulturowo.

 

Czekają tu nan nas wbrew powszechnym przekonaniom ludzie bardzo przyjaźni. W miastach króluje przepych, sama stolica kraju- Moskwa to miejsce, w którym można spędzić dwa tygodnie i nie poznać wszystkich atrakcji do końca. Wakacje w Rosji mogą być nie lada gratką dla osób znudzonych plażowaniem, walką o kawałek miejsca do opalania z innymi turystami. Nie jest to popularny kierunek, dlatego wakacje Rosja mogą okazać się strzałem w dziesiątką dla osób, które chcą wyjść poza utarte schematy.

 

Author: spokojnewakacje.pl