Miejskie rowery marki Btwin to klasa i bezpieczeństwo

Omijanie korków, przebywanie na świeżym powietrzu czy wzmacnianie swojej kondycji fizycznej to tylko niektóre czynniki, które sprawiają, że chętniej wskakujemy na rower. Aby jeżdżenie po ulicach naszego miasta kojarzyło nam się z czymś jeszcze przyjemniejszym, powinniśmy jak najlepiej dobrać model naszego jednośladu.

Skutecznie to zadanie ułatwi nam marka Btwin, która w produkcji rowerów specjalizuje się od niespełna 45 lat. Dzięki temu możemy mieć pewność, że stworzone przez nich rowery damskie i męskie są dopracowane w każdym calu i z pewnością będą dobrą odpowiedzią na nasze oczekiwania.

Prosta i solidna konstrukcja

Wybierając rower miejski, stawiamy przede wszystkim na prostą, ale solidną i wygodną konstrukcję. Rowery marki Btwin skonstruowane zostały głównie z myślą o naszym komforcie i bezpieczeństwie. Producent zadbał o to, abyśmy podczas jazdy mogli cieszyć się w pełni wyprostowanymi plecami, które z pewnością odwdzięczą nam się długim zdrowiem, kiedy będziemy je utrzymywać właśnie w tej najbardziej komfortowej dla nich pozycji.

W rowerach do jazdy po mieście szczególną rolę odgrywają także hamulce. W tym przypadku zarówno z przodu jak i z tyłu producent stosuje aluminiowe hamulce V-breake. Dzięki temu będziemy mogli być pewni, że nie zawiodą nas, nawet kiedy będziemy musieli szybko zareagować na drodze.

Spośród wielu modeli będziemy mogli wybrać typowy rower męski z charakterystyczną dla niego wysoką ramą. Taki wariant nie przypadł nam do gustu? Zatem warto w sklepie rowerowym przyjrzeć się opcji, która dla wielu osób zawiera bardziej praktyczną i komfortową, obniżoną ramę, dostępnej w wielu wariantach kolorystycznych.

Rower składany do zadań specjalnych

Chciałbyś móc w niespełna 15 sekund złożyć swój rower i bez większego trudu zabrać go ze sobą do domu lub biura? Jeżeli chciałbyś uniknąć zamartwiania się o kradzież czy inwestowania w drogie zapięcia, rower składany sprawdzi się idealnie. Będziemy mogli mieć go dosłownie zawsze pod ręką. Być może jego niewielkie koła wyglądają niepozornie, jednak dzięki zastosowaniu 7-biegowej przerzutki będzie mógł on osiągnąć naprawdę imponującą prędkość i sprawnie przewozić nas po mieście do wyznaczonego celu.

Zadbaj o swój rower miejski

Dzięki wieczystej gwarancji, którą marka Btwin zapewnia na ramę, mostek i kierownicę możemy być spokojni o żywotność naszego roweru. Oczywiście warto również mieć na uwadze, że regularna konserwacja i oddawanie jednośladu do przeglądu co najmniej raz w roku będą niezbędne do utrzymania go w dobrym stanie.

Nasz pojazd można również dodatkowo wyposażyć w różnego rodzaju akcesoria rowerowe, które sprawią, że zwykła jazda po mieście będzie jeszcze bardziej komfortowa. Nieodłącznym elementem rowerów miejskich z pewnością będzie przymocowywany z przodu koszyk, który skutecznie nas odciąży, pozwalając zrzucić z barków plecak czy torbę. Sklep rowerowy może zaoferować nam nie tylko dodatki, ale również zabezpieczenia w postaci zapięć o których warto również pamiętać, żeby nasz jednoślad był bezpieczny.

undefined

Author: spokojnewakacje.pl