Idealne na dłuższy i krótki pobyt w stolicy. Czym są apartamenty w systemie hotelowym?

Apartamenty w systemie hotelowym to w pełni wyposażone mieszkania o wysokim standardzie wynajmowane na dni, tygodnie, miesiące. Doskonale zaprojektowane są czymś więcej niż pokojami w tradycyjnym hotelu. Naszym Gościom oddajemy do dyspozycji kompleksowo wyposażone, eleganckie mieszkania z aneksami kuchennymi, które są idealnym miejscem do wypoczynku lub dłuższego pobytu związanego z pracą zawodową czy sprawami biznesowymi.

Apartament na wynajem w hotelu? Jak to działa?

Spokój, gwarancja prywatności, w pełni wyposażona kuchnia i stylowa komfortowa przestrzeń zaprojektowana z myślą o wygodnym, dłuższym pobycie to cechy wyróżniające apartamenty na wynajem w systemie hotelowym od zwykłych pokojów hotelowych. Apartament to samodzielne mieszkanie z aneksem kuchennym, a więc gwarancja bezpieczeństwa dla osób chcą wrócić do apartamentu i móc spokojnie przygotować szybki posiłek bez konieczności udawania się do restauracji.

Długoterminowy wynajem apartamentu w systemie hotelowym nie wymaga podpisywania skomplikowanej umowy najmu. Zapisy są elastyczne, bo mamy świadomość, że nawet długoterminowy pobyt zaplanowany ze znacznym wyprzedzeniem może przynieść wiele niespodzianek. Wynajem apartamentu, a więc wynajem całego mieszkania z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz łazienką, jest dodatkowo korzystniejszy w porównaniu z wynajmem zwykłego pokoju hotelowego.

Mieszkańcy Varsovia Apartamenty Kasprzaka mają całodobowy dostęp do recepcji, co znacznie zwiększa ich poczucie bezpieczeństwa. Dzięki usłudze Concierge mogą prosić o pomoc i doradztwo w kwestii ciekawego zaplanowania wakacji w stolicy. Nasi Goście mogą skorzystać też z takich udogodnień jak samoobsługowa pralnia, parking w garażu podziemnym czy szybkie wi-fi.

Gustowne wykończenie wnętrz mieszkań

Nasze apartamenty wykończone są z dbałością o szczegóły. W każdym znajduje się aneks kuchenny i część jadalna, która sprawdzi się nie tylko jako wygodne miejsce do spożywania posiłków, ale też do pracy. Aranżując wnętrza naszych apartamentów dużą wagę przyłożyliśmy również do strefy sypialnej i relaksacyjnej. Goście mogą odpocząć na łóżkach king-size, a po ich złożeniu zyskać dodatkową przestrzeń do spędzenia czasu w ciągu dnia.

Klimatyzacja w każdym z apartamentów

Wszystkie apartamenty są klimatyzowane. Pobyt u nas jest więc równie komfortowy o każdej porze roku. Po każdym pobycie, poza dokładnym sprzątaniem i wietrzeniem pokoju, szczegółowej dezynfekcji podlegają wszystkie powierzchnie dotykowe jak oparcia krzeseł, półki, telefony, piloty, włączniki światła, klamki.

Idealne na urlop z rodziną, doskonałe na home office lub podróż służbową

Nasze apartamenty w systemie hotelowym w Warszawie to doskonałe rozwiązanie, kiedy planujemy urlop z rodziną. Doskonała lokalizacja zapewnia wygodny dojazd do głównych arterii miasta. Varsovia Apartamenty Kasprzaka znajdują się w niewielkiej odległości od centrum, dzięki czemu Goście mogą w pełni korzystać z uroków życia w stolicy i zwiedzić najważniejsze atrakcje Warszawy bez konieczności ruszania samochodu z przyhotelowego parkingu bądź korzystania z taksówek.

Na miejscu wystarczy podczas zameldowania podać numer bonu oraz kwotę na jaką chce się go wykorzystać. Następnie potwierdzić transakcję jednorazowym kodem sms wysłanym na numer telefonu. Za pomocą bonu można zapłacić za pobyt opiekunów wraz z dzieckiem. Niezaprzeczalnym walorem pobytu w Varsovia Apartamety jest możliwość skorzystania z funkcjonującej na miejscu restauracji First Floor, w której można zjeść wyśmienite śniadania i obiady domowe w konkurencyjnej cenie. Dla naszych Gości przygotowaliśmy specjalną ofertę domowych obiadów, które możecie zamawiać codziennie.

Obiad można było do tej pory zjeść na miejscu, w naszych pięknych wnętrzach. W czasie pandemii zachęcamy do odbioru osobistego lub dostawy prosto pod drzwi apartamentu. To usługa, której próżno szukać w innych tego typu obiektach! Atrakcyjna cena obiadu w naprawdę wysokiej jakości to tylko 20 PLN. Dbamy o bezpieczeństwo gości w czasie pandemii Chcąc zapewnić naszym Gościom udany wypoczynek w naszych Apartamentach, a jednocześnie w sposób szczególny zadbać o ich zdrowie i bezpieczeństwo, wprowadziliśmy podwyższone standardy w kwestii higieny i organizacji pracy.

Procedury w związku z pandemią Covid-19 są stale aktualizowane i dostosowywane do wydawanych rozporządzeń i wytycznych stosownych organów. Podwyższone standardy bezpieczeństwa dotyczą wszystkich przestrzeni naszego obiektu: recepcji, apartamentów, pomieszczeń ogólnodostępnych oraz restauracji. Nasz personel zaopatrzony jest we wszystkie wymagane środki bezpieczeństwa (maseczki, rękawiczki, odzież ochronna), pościel i ręczniki są prane w temp. min 60 ºC z dodatkiem detergentu. Pranie i dostarczanie do apartamentów odbywa się w reżimie sanitarnym.

Author: spokojnewakacje.pl