Tanie wakacje w Europie – tanie wakacje 2019 Chorwacja. Wakacje Holandia

 

Wakacje nie muszą być drogie. Tanie wakacje 2019 chorwacja takich ofert w Internecie czy w biurach podróży są setki. Wystarczy odpowiednio wcześnie zrobić rekonensans i wybrać najlepszą propozycję. Chorwacja w ostatnich latach stała się bardzo popularna, kusiła przede wszystkim niskimi cenami.

tanie wakacje 2019 Chorwacja

Obecnie niestety to się zmieniło. Ceny w Chorwacji są bardzo wysokie. Najpopularniejszymi kurortami są Istria, Dalmacja czy Riwiera Makarska. Na próżno jednak szukać tutaj już cen takich jak były na przykład 5 lat temu. Chorwacja stała się drogim miejscem, dlatego też marząc o wczasach w tym pięknym, a niechcą stracić fortuny trzeba poszukać tanich ofert. Być może dobrym rozwiązaniem będą oferty last minute.

wakacje Holandia

Poza Chorwacją zachęcam do wyszukania ofert wakacje Holandia. Polecam wybrać się do tego pięknego kraju wiatraków i tulipanów. Ceny lotów do Holandii nie są wygórowane, a w połączeniu z tańszymi miejscami noclegowymi, można zdecydowanie obniżyć wakacyjne wydatki. Holandia to przede wszystkim piękne miasta: Rotterdam czy Amsterdam. Wspaniałe bogactwo zabytków, kulturowe. Ponadto Holandia to także piękne plaże.

 

Author: spokojnewakacje.pl